1 / 1
Foto e Letër për printer Brother - DK11209

Letër për printer Brother - DK11209

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
25.63 €
20.68 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 17.24 €
Ju kurseni 4.95 €
-20%

Më shumë se 10 artikuj
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Tiranë
29 prill 2024 - 30 prill 2024
Shqipëri, të tjera
29 prill 2024 - 30 prill 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Brother është një kompani me një traditë të gjatë, e cila ka kohë që është angazhuar në prodhimin e pajisjeve të printimt, të tilla si printerë, fax makineri, makina shkrimi dhe pajisje të tjera multifunksionale. Për produktet e saj, kjo kompani sjell edhe një sërë aksesorësh të tjerë. Kësaj radhe kjo kompani sjell këtë letër për printim Brother DK11209 për etiketa origjinale Një pako përmban 800 copë të këtij lloji të letrës. Kjo letër ka dimensione prej 29 x 62 mm.
Kodi i prodhuesit:
DK11209
Lansuar:
23 Janar 2013
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Format:
Role
Lloji i letrës:
Letër në role
Numri i fletëve në pako:
800
Prodhuesi:
Brother
Ueb-i i prodhuesit:
Brother.com
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
4977766628136
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Letër për printer Brother - DK11209
20.68 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo