1 / 1
Foto e Letër termo për printim Brother PAR411

Letër termo për printim Brother PAR411

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
77.37 €
67.61 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 56.34 €
Ju kurseni 9.76 €
-13%

Vetëm edhe 1
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Tiranë
20 qershor 2024 - 21 qershor 2024
Shqipëri, të tjera
21 qershor 2024 - 22 qershor 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Kompania Brother është kompani që ka histori të gjatë në prodhimin e pajisjeve printuese si printerët, fakset, shtypshkronjat etj. Kjo letër printuese Brother PAR411, është letër termo që përdoret për printimin e faqeve të formatit A4. Këtu përfshihen 6 copë të këtij modeli, afro 30 m letër. Kjo letër është e dizajnuar për printerët PocketJet të serive PJ-622, PJ-623M PJ-662, PJ-663.
Kodi i prodhuesit:
PAR411
Lansuar:
18 Shkurt 2016
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Format:
Role
Lloji i letrës:
Letër termike
Prodhuesi:
Brother
Ueb-i i prodhuesit:
Brother.com
EAN:
4977766693998
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Letër termo për printim Brother PAR411
67.61 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo