1 / 1
Foto e Drive optik Hitachi DTC2N, i brendshëm, i zi

Drive optik Hitachi DTC2N, i brendshëm, i zi

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
33.71 €
31.72 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 26.43 €
Ju kurseni 1.99 €
-6%

Vetëm edhe 2
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Tiranë
18 korrik 2024 - 19 korrik 2024
Shqipëri, të tjera
19 korrik 2024 - 20 korrik 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar

Ky është një disk i brendshëm i riprodhuesit DVD i krijuar për laptopë. Është në gjendje të luajë DVD ± R (DL) / RAM / ROM dhe CD-R / ROM. Ofron shpejtësi leximi deri në 5/8 / 24x (DVD-RAM / DVD ± R (DL), DVD-ROM / CD). Ai përdor ndërfaqen SATA për t'u lidhur. Dimensionet e tij janë 128 x 12.7 x 127 mm. Kjo është një paketë me shumicë pa softuer.

Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Slim:
DVD-ROM:
DualLayer:
Koha mesatare e qasjes së CD [ms]:
140
Gjerësia [mm]:
128
Pesha [g]:
150
Kapaciteti i memories Buffer [KB]:
512
Koha mesatare e qasjes së DVD [ms]:
160
Trashësia [mm]:
127
Lartësia [mm]:
12,7
Uebfaqja e prodhuesit:
hitachi.com
EAN:
8809484674002
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Drive optik Hitachi DTC2N, i brendshëm, i zi
31.72 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo