1 / 8
Foto e Drive optik ASUS SDRW-08D2S-U Lite, i jashtëm, i bardhë
Foto e Drive optik ASUS SDRW-08D2S-U Lite, i jashtëm, i bardhë
Foto e Drive optik ASUS SDRW-08D2S-U Lite, i jashtëm, i bardhë
Foto e Drive optik ASUS SDRW-08D2S-U Lite, i jashtëm, i bardhë
Foto e Drive optik ASUS SDRW-08D2S-U Lite, i jashtëm, i bardhë
Foto e Drive optik ASUS SDRW-08D2S-U Lite, i jashtëm, i bardhë
Foto e Drive optik ASUS SDRW-08D2S-U Lite, i jashtëm, i bardhë
Foto e Drive optik ASUS SDRW-08D2S-U Lite, i jashtëm, i bardhë

Drive optik ASUS SDRW-08D2S-U Lite, i jashtëm, i bardhë

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
51.66 €
45.07 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 37.56 €
Ju kurseni 6.59 €
-13%

Vetëm edhe 2
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Tiranë
14 dhjetor 2023 - 15 dhjetor 2023
Shqipëri, të tjera
15 dhjetor 2023 - 16 dhjetor 2023
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar

Lexuesi i jashtëm ASUS i DVD/ CD-ve është shumë i hollë dhe transferon të dhëna në DVD ± R (DL) / RW, DVD-RAM, CD-R, dhe RW. Ky lexues ka shpejtësi të transferimit 5, 6, 8, 16, 24 48x dhe shpejtësi të leximit 4, 5, 8, 10, 24x, varësisht prej llojit të të dhënave dhe disqeve. Për t'u lidhur me kompjuter apo laptop i nevojitet konektor USB 2.0, kurse gjatë operimit përdorë teknologjitë E-Green dhe softuerin CyberLink Power2Go 8.

Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Shpejtësia maksimale e shkrimit të DVD:
8
DVD-ROM:
I jashtëm:
DualLayer:
USB:
Shkrues:
Përqindja e dështimit:
E panjohur
Koha mesatare e qasjes së CD [ms]:
140
Ngjyra:
Bardhë
Teknologjia:
USB 2.0
Shpejtësia maksimale e shkrimit të CD:
16
Trashësia [mm]:
142
Lartësia [mm]:
21
Koha mesatare e qasjes së DVD [ms]:
160
Pesha [g]:
313
Kapaciteti i memories Buffer [KB]:
1 024
Lloji i baterisë:
DVD burner
Uebfaqja e prodhuesit:
asus.com
Prodhuesi:
ASUS
Vendi i prodhimit:
Kina
EAN:
4716659385080
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Drive optik ASUS SDRW-08D2S-U Lite, i jashtëm, i bardhë
45.07 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo