1 / 2
E shitur
Foto e Lidhës AUDIOQUEST EVERGREEN
Foto e Lidhës AUDIOQUEST EVERGREEN

Lidhës AUDIOQUEST EVERGREEN

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
71.57 €
69.58 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 57.98 €
Ju kurseni 1.99 €
-3%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Marka AUDIOQUEST është prodhuesi kryesor i kabllove me cilësi të lartë, cilësi e cila është e vlerësuar në mbarë botën. Kabllot AUDIOQUEST EVERGREEN kënaqin kërkesat si të konsumatorëve të zakonshëm ashtu edhe të përdoruesve që kanë kërkesa më profesionale. Një prej produkteve AUDIOQUEST është kablloja audio me dy konektorë 2xRCA dhe 2xRCA. Ajo përmban fije bakri të cilësisë së lartë me fibra të gjata LGC, të cilat janë të mbrojtura nga një shtresë metali për mbrojtje të përsosur dhe me izolim polietileni. Konektorët janë të praruar me ar dhe gjatësia e kabllo është 0.6 m.
Kodi i prodhuesit:
92592060456
Lansuar:
19 Mars 2015
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Dizajnuar për:
Altoparlantë
Gjatësia [m]:
0,6
Fundi i kabllos:
Drejtë
Lidhësit:
CINCH
Nga konektori:
CINCH (mashkull)
Për lidhës:
CINCH (mashkull)
Prodhuesi:
Audioquest
Ngjyra:
Gjelbër
Lloji i kabllos:
Reduktuese
EAN:
0925920604568
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Lidhës AUDIOQUEST EVERGREEN
69.58 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo