1 / 3
Foto e Lidhësi për kufje Apple Lightning
Foto e Lidhësi për kufje Apple Lightning
Foto e Lidhësi për kufje Apple Lightning

Lidhësi për kufje Apple Lightning

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
25.56 €
18.65 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 15.54 €
Ju kurseni 6.91 €
-28%

Më shumë se 10 artikuj
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Transport 48h
Koha e arritjes së produktit: - Tiranë
25 prill 2024 - 26 prill 2024
Shqipëri, të tjera
26 prill 2024 - 27 prill 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar

Lidhësi Apple Lightning është një kabllo e cila lejon lidhjen e kufjeve me pajisje përmes portës së karikuesit. Kjo kabllo i'u lejon të lidhni pajisjet që kanë port prej 3.5 mm. Kjo kabllo lidhëse është në përputhje me të gjitha pajisjet që kanë një port karikues prej 3.5 mm dhe software operativ iOS 10 ose më të modernizuar duke përfshirë iPod touch, iPad dhe iPhone.

Kodi i prodhuesit:
MMX62ZM/A
Lansuar:
13 Shtator 2016
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Dizajnuar për:
Celularë, altoparlantë, dëgjuese, tablet
Fundi i kabllos:
Drejtë
Lidhësit:
3.5 mm jack, Lightning
Nga konektori:
Lightning
Për lidhës:
3.5 mm jack (femër)
Prodhuesi:
Apple
Ngjyra:
Bardhë
Lloji i kabllos:
Reduktuese
Vendi i prodhimit:
Vietnam
EAN:
190198001795
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Lidhësi për kufje Apple Lightning
18.65 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo