1 / 4
E shitur
Foto e Llambë për tavan PHILIPS Fair, Hue White ambiance, 230V, 1x39W, LED, e bardhë
Foto e Llambë për tavan PHILIPS Fair, Hue White ambiance, 230V, 1x39W, LED, e bardhë
Foto e Llambë për tavan PHILIPS Fair, Hue White ambiance, 230V, 1x39W, LED, e bardhë
Foto e Llambë për tavan PHILIPS Fair, Hue White ambiance, 230V, 1x39W, LED, e bardhë

Llambë për tavan PHILIPS Fair, Hue White ambiance, 230V, 1x39W, LED, e bardhë

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
315.72 €
280.19 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 233.49 €
Ju kurseni 35.53 €
-12%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Elegante dhe me dizajn unik. Por jo vetëm kaq. Përveç kësaj, llampa Philips ju siguron një ndriçim të këndshëm në ambientin tuaj të brendshëm. Lidheni atë me Philips Hue Bridge për të krijuar dritë mahnitëse për dhomën tuaj. Ju mund të shijoni dritën natyrale të bardhë që do t'ju energjizojë dhe ju sjell në jetë. Papritur do të përqendroheni më shumë dhe do të relaksoheni në mënyrë më efektive.
Lansuar:
10. 10. 2019
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Lloji i produktit:
Llambë për tavan
Materiali:
Metal, xham
Komandë:
Protokol:
Philips HUE
Kodi:
4034031P7
Shkalla e mbrojtjes:
IP20
Ndalje graduale e dritës:
Pesha kg:
5,037
Gjerësia mm:
444
Lartësia mm:
99
Trashësia mm:
444
Fluksi i ndriçimit lm:
3000
Fuqia dalëse W:
39
Jetëgjatësi orë:
25 000
Prodhuesi:
Philips
Ueb-i i prodhuesit:
Philips.com
Klasa e energjisë:
A+
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Llambë për tavan PHILIPS Fair, Hue White ambiance, 230V, 1x39W, LED, e bardhë
280.19 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo