1 / 5
E shitur
Foto e Llambë tavoline Emos LED , e zezë
Foto e Llambë tavoline Emos LED , e zezë
Foto e Llambë tavoline Emos LED , e zezë
Foto e Llambë tavoline Emos LED , e zezë
Foto e Llambë tavoline Emos LED , e zezë

Llambë tavoline Emos LED , e zezë

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
92.47 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 77.06 €

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Llambë tavoline LED, me dizajn klasik dhe madhësi kompakte. Ka fuqi 12W, energji të klasës A, është bërë nga alumini dhe ka kabllo të gjatë 1.7 metra. Për më tepër, në të mund të karikoni telefonin tuaj në mënyrë wireless. Produkti vjen me ngjyrë të zezë.
Lansuar:
6. 8. 2019
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Lloji i produktit:
Llambë
Kodi:
1538161000
Ndalje graduale e dritës:
Fluksi i ndriçimit lm:
500
Fuqia dalëse W:
12
Voltazhi V:
240
Ngjyra e temperaturës K:
3000
Temperatura maksimale e dritës [K]:
6 000
Prodhuesi:
Emos
Klasa e energjisë:
A
EAN:
8592920079997
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Llambë tavoline Emos LED , e zezë
92.47 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo