1 / 5
E shitur
Foto e Marrës satelitor VU+ DUO 4K SE (1x Dual FBC S2X), i zi
Foto e Marrës satelitor VU+ DUO 4K SE (1x Dual FBC S2X), i zi
Foto e Marrës satelitor VU+ DUO 4K SE (1x Dual FBC S2X), i zi
Foto e Marrës satelitor VU+ DUO 4K SE (1x Dual FBC S2X), i zi
Foto e Marrës satelitor VU+ DUO 4K SE (1x Dual FBC S2X), i zi

Marrës satelitor VU+ DUO 4K SE (1x Dual FBC S2X), i zi

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
665.92 €
510.55 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 425.46 €
Ju kurseni 155.37 €
-24%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Marrësi satelitor dhe multimedia Linux ka mbështetje për 4K, HDR10 dhe HLG. Zemra e marrësit është një procesor i fuqishëm 64-bit me katër bërthama, 3 GB memorie funksionimi LPDDR4 dhe 4 GB flash. Mbështet teknologjitë e dyfishtë Wi-Fi, Gigabit LAN dhe Bluetooth v4.1, si dhe posedon porte: DVB-S2X i integruar 2x, HDMI CEC (kontroll i njëkohshëm i ndezjes / fikjes së televizorit përmes HDMI), TV Hbb, kodim i dyfishtë, Quad PIP.
Lansuar:
24. 10. 2020
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
USB:
RJ-45:
WiFi:
Full HD:
Slot CI:
Audio optike:
Memorie e integruar:
Kodi:
VU+ DUO 4K SE FBC S2X
Me mundësi incizimi PVR:
Mbështetje për 4K UHD:
Marrës HD DVB-S2:
LNB In:
Prodhuesi:
VU+
Sistemi operativ:
Enigma
HDMI:
EAN:
8809288542026
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Marrës satelitor VU+ DUO 4K SE (1x Dual FBC S2X), i zi
510.55 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo