1 / 1
Foto e Matës i konsumit  Shelly EM, 2x120A, 1 dalje

Matës i konsumit Shelly EM, 2x120A, 1 dalje

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
101.53 €
88.36 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 73.63 €
Ju kurseni 13.17 €
-13%

Vetëm edhe 1
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Tiranë
07 mars 2024 - 08 mars 2024
Shqipëri, të tjera
08 mars 2024 - 09 mars 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Mbani nën kontroll konsumin e energjisë në shtëpinë tuaj. Matësi i energjisë elektrike Shelly WiFi monitoron në mënyrë të pavarur konsumin e të gjitha pajisjeve elektrike shtëpiake, qarqeve elektrike dhe pajisjeve të zyrës. Ofron matje të dy kanaleve të pavarura secili me kapacitet deri në 120A kurse për telekomandë, kërkohet një lidhje në internet.
Lansuar:
6. 5. 2020
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
SHELLY-EM
Besueshmëria:
100 %
Prodhuesi:
Shelly
Ueb-i i prodhuesit:
Shelly.cloud
EAN:
3800235262207
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Matës i konsumit Shelly EM, 2x120A, 1 dalje
88.36 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo