1 / 4
E shitur
Foto e Maus Asus WT42, i bardhë
Foto e Maus Asus WT42, i bardhë
Foto e Maus Asus WT42, i bardhë
Foto e Maus Asus WT42, i bardhë

Maus Asus WT42, i bardhë

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
27.77 €
24.79 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 20.65 €
Ju kurseni 2.99 €
-11%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar

ASUS WT425 është një maus optik pa kabllo, i cili ofron liri dhe preciziet gjatë lëvizjes. Ky maus ka një sensor me rezolucion të lartë prej 1000 dhe 1600 dpi. Mausi ka marrësin USB me 2.4 GHz, përmes të cili lidhet me pajisje në distancë deri në 10 m. Lidhja pa kabllo përmes marrësit USB e bënë këtë maus të përshtatshëm për të gjithë kompjuterët dhe laptopët. Përmasat e tij të vogla dhe pesha e lehtë e bëjnë këtë maus të përshtatshëm për tu bartur ngado që shkoni.

Kodi i prodhuesit:
90XB0280-BMU010
Lansuar:
13 Shkurt 2015
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Teknologjia:
USB
Pesha [g]:
64
Lidhësit:
USB
Teknologji Wireless:
Radio frekuencë
Senzor i lëvizjes:
Optik
Numri i butonëve:
6
Gjerësia [mm]:
14.8
Ergonomia:
Për djathtak
Lëvizje mekanike:
Kategoria e peshës:
E lehtë
Rrota:
Mekanike
Ndjeshmëria maksimale [DPI]:
1600
Prodhuesi:
ASUS
Ueb-i i prodhuesit:
Asus.com
Lartësia [mm]:
6,2
Trashësia [mm]:
106.8
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
4716659934011
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Maus Asus WT42, i bardhë
24.79 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo