1 / 12
Foto e Maus CONNECT IT VERTICAL
Foto e Maus CONNECT IT VERTICAL
Foto e Maus CONNECT IT VERTICAL
Foto e Maus CONNECT IT VERTICAL
Foto e Maus CONNECT IT VERTICAL
Foto e Maus CONNECT IT VERTICAL
Foto e Maus CONNECT IT VERTICAL
Foto e Maus CONNECT IT VERTICAL
Foto e Maus CONNECT IT VERTICAL
Foto e Maus CONNECT IT VERTICAL
Foto e Maus CONNECT IT VERTICAL
Foto e Maus CONNECT IT VERTICAL

Maus CONNECT IT VERTICAL

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
37.74 €
31.77 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 26.47 €
Ju kurseni 5.97 €
-16%

Vetëm edhe 4
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Tiranë
20 qershor 2024 - 21 qershor 2024
Shqipëri, të tjera
21 qershor 2024 - 22 qershor 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Ky maus ka një dizajn ergonomik për dorën e djathtë dhe garanton një kontroll të ekzekutuar siç duhet. Falë formës së tij, ju nuk keni pse të shqetësoheni për tensionin në dorë dhe në parakrah, duke parandaluar kështu zhvillimin e sindromës së tunelit karpal. Mausi është i pajisur me 5 butona dhe një rrotë lëvizëse. Sensori i rregullueshëm dpi prej 800 deri në 1600, teknologjia Plug and Play. Kërkon një bateri AA.
Lansuar:
30. 8. 2019
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Lidhësit:
USB
Teknologji Wireless:
Radio frekuencë
Senzor i lëvizjes:
Optik
Numri i butonëve:
6
Ergonomia:
Vertikal
Lloji i baterisë:
AA
Kategoria e peshës:
Mesatar (90-130g)
Rrota:
Lëviz në katër anë
Kodi:
CMO-2705-DD
Gjerësia mm:
70
Lartësia mm:
66
Trashësia mm:
108
Ndjeshmëria maksimale DPI:
1600
Pesha g:
91
Prodhuesi:
CONNECT IT
Ueb-i i prodhuesit:
Connectit-europe.com
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
8595610625535
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Maus CONNECT IT VERTICAL
31.77 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo