1 / 10
E shitur
Foto e Maus Cougar Minos XT, i zi
Foto e Maus Cougar Minos XT, i zi
Foto e Maus Cougar Minos XT, i zi
Foto e Maus Cougar Minos XT, i zi
Foto e Maus Cougar Minos XT, i zi
Foto e Maus Cougar Minos XT, i zi
Foto e Maus Cougar Minos XT, i zi
Foto e Maus Cougar Minos XT, i zi
Foto e Maus Cougar Minos XT, i zi
Foto e Maus Cougar Minos XT, i zi

Maus Cougar Minos XT, i zi

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
36.79 €
33.78 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 28.15 €
Ju kurseni 3.01 €
-9%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Ky maus i fuqishëm lojërash ofron rezolucion 4000 DPI. Ka senzor optik dhe ndriçim RGB. Butonat e tij janë të programueshëm dhe kanë jetëgjatësi deri në 20 milionë klikime. Gjatësia e kabllos është 180 cm.
Lansuar:
30. 8. 2019
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Lidhësit:
USB
Senzor i lëvizjes:
Optik
Numri i butonëve:
6
Lojë:
Taste të personalizueshëm:
Ndriçim i pasëm:
Kategoria e peshës:
Mesatare (90-130g)
Modeli i senzorit:
ADNS-3050
Kodi:
3MMXTWOB.0001
Gjerësia mm:
68
Lartësia mm:
38
Trashësia mm:
125
Ngjyrë e pasme:
Shumëngjyrëshe
Besueshmëria:
100 %
Gjatësia e kabllos m:
1.8
Koha e reagimit ms:
1
Ndjeshmëria maksimale DPI:
4000
Pesha g:
96
Prodhuesi:
Cougar
EAN:
4715302442095
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Maus Cougar Minos XT, i zi
33.78 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo