1 / 2
E shitur
Foto e Maus Dell Alienware AW610M, i hirtë
Foto e Maus Dell Alienware AW610M, i hirtë

Maus Dell Alienware AW610M, i hirtë

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
124.12 €
99.65 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 83.04 €
Ju kurseni 24.47 €
-20%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Ky maus ka 7 butona të programueshëm dhe ofron rezolucion deri në 16000 DPI.
Lansuar:
5. 9. 2019
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Lidhësit:
USB
Teknologji Wireless:
Radio frekuencë
Senzor i lëvizjes:
Optik
Numri i butonëve:
7
Lojë:
Taste të personalizueshëm:
Ndriçim i pasëm:
Kategoria e peshës:
Mesatare (90-130g)
Kodi:
545-BBCI
Gjerësia mm:
77.6
Lartësia mm:
42,9
Trashësia mm:
133
Besueshmëria:
100 %
Koha e reagimit ms:
1
Ndjeshmëria maksimale DPI:
16 000
Pesha g:
120
Prodhuesi:
Dell
Lloji i tastierës:
Omron
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
5397184218013
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Maus Dell Alienware AW610M, i hirtë
99.65 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo