1 / 6
Foto e Maus gaming Logitech G402, i zi
Foto e Maus gaming Logitech G402, i zi
Foto e Maus gaming Logitech G402, i zi
Foto e Maus gaming Logitech G402, i zi
Foto e Maus gaming Logitech G402, i zi
Foto e Maus gaming Logitech G402, i zi

Maus gaming Logitech G402, i zi

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
78.54 €
70.57 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 58.81 €
Ju kurseni 7.96 €
-11%

Më shumë se 10 artikuj
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Tiranë
03 qershor 2024 - 04 qershor 2024
Shqipëri, të tjera
04 qershor 2024 - 05 qershor 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar

Mausi Logitech G402 është i pajisur me një sensor optik dhe një tjetër hibrid Fusion Engine. Produkti ofron saktësi të lartë në performim dhe operim me shpejtësi ekstreme prej të cilës mund të përfitoni gjatë luajtjes së lojërave kompjuterike ose duke punuar në programe grafike. Qëndrueshmëri e lartë e garantuar në sajë të materialeve të avancuara të përdorura në prodhim. Ky maus vjen në ngjyrë të zezë.

Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Koha e reagimit [ms]:
1
Koha e përgjigjes [ms]:
1
Numri i butonëve:
8
Lojë:
Lëvizje mekanike:
Ndjeshmëria maksimale [DPI]:
4000, 4000
Lidhës:
USB
Lidhje:
USB, Me tela
Senzor i lëvizjes:
Optik, Optik
Pesha [g]:
144
Trashësia [mm]:
136
Thellësia [mm]:
136
Ueb-i i prodhuesit:
Logitech.com
Ergonomia:
Për djathtak, Për djathtak
Gjatësia e kabllos [m]:
2.13
Rrota:
Mekanike
Lansuar:
6 Gusht 2014, 6. 8. 2014
Teknologjia:
USB-A
Kategoria e peshës:
Težší, Më e rëndë (nga 131g)
Modeli i sensorit:
Fusion Engine
Ndërfaqja:
USB Type-A
Përcaktimi:
Lojra
Butonat e programueshëm:
Kodi i prodhuesit:
910-004067
Lloji i senzorit:
Fusion Engine
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
5099206051768
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Maus gaming Logitech G402, i zi
70.57 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo