1 / 5
E shitur
Foto e Maus Logitech G102 Lightsync, i kaltër
Foto e Maus Logitech G102 Lightsync, i kaltër
Foto e Maus Logitech G102 Lightsync, i kaltër
Foto e Maus Logitech G102 Lightsync, i kaltër
Foto e Maus Logitech G102 Lightsync, i kaltër

Maus Logitech G102 Lightsync, i kaltër

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
50.72 €
45.07 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 37.56 €
Ju kurseni 5.65 €
-12%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar

Maus për lojëra me një kohë reagimi të shkëlqyeshme prej 1 ms, ndjeshmëri prej 200 - 8,000 DPI dhe dritë të pasme RGB të dizajnit Lightsync. Ky model ka 6 butona të programueshëm si dhe nje mikroprocesor 32-bit ARM. Mausi mund të konfigurohet duke përdorur programin Logitech Gaming Software. Përmasat e mausit janë: 116.6 x 62.15 x 38.2 mm. Pesha 85 g. Gjatësia e kabllos së tij është 2.1 m.

Lansuar:
26. 9. 2020
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Lidhësit:
USB
Senzor i lëvizjes:
Optik
Numri i butonëve:
6
Ergonomia:
Për djathtak
Lojë:
Taste të personalizueshëm:
Kategoria e peshës:
E lehtë (deri në 89g)
Rrota:
Mekanike
Drita e pasme:
Sinkronizim të RGB:
Logitech Lightsync
Kodi:
910-005801
Gjerësia mm:
62.2
Lartësia mm:
38,2
Trashësia mm:
116,6
Ngjyrë e pasme:
RGB
Besueshmëria:
100 %
Koha e reagimit ms:
1
Ndjeshmëria maksimale DPI:
8 000
Pesha g:
85
Prodhuesi:
Logitech
Ueb-i i prodhuesit:
Logitech.com
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
5099206089211
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Maus Logitech G102 Lightsync, i kaltër
45.07 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo