1 / 14
E shitur
Foto e Maus Logitech G102 Lightsync, vjollcë
Foto e Maus Logitech G102 Lightsync, vjollcë
Foto e Maus Logitech G102 Lightsync, vjollcë
Foto e Maus Logitech G102 Lightsync, vjollcë
Foto e Maus Logitech G102 Lightsync, vjollcë
Foto e Maus Logitech G102 Lightsync, vjollcë
Foto e Maus Logitech G102 Lightsync, vjollcë
Foto e Maus Logitech G102 Lightsync, vjollcë
Foto e Maus Logitech G102 Lightsync, vjollcë
Foto e Maus Logitech G102 Lightsync, vjollcë
Foto e Maus Logitech G102 Lightsync, vjollcë
Foto e Maus Logitech G102 Lightsync, vjollcë
Foto e Maus Logitech G102 Lightsync, vjollcë
Foto e Maus Logitech G102 Lightsync, vjollcë

Maus Logitech G102 Lightsync, vjollcë

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
53.34 €
47.40 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 39.50 €
Ju kurseni 5.94 €
-12%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Maus për lojëra me një kohë reagimi të shkëlqyeshme prej 1 ms, ndjeshmëri prej 200 - 8,000 DPI dhe dritë të pasme RGB të dizajnit Lightsync. Ky model ka 6 butona të programueshëm si dhe nje mikroprocesor 32-bit ARM. Mausi mund të konfigurohet duke përdorur programin Logitech Gaming Software. Përmasat e mausit janë: 116.6 x 62.15 x 38.2 mm. Pesha 85 g. Gjatësia e kabllos së tij është 2.1 m.
Butonat e programueshëm:
Drita e pasme:
✔, ✔
Ergonomia:
Për djathtak, Për djathtak
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit, 1 vit
Gjerësia [mm]:
62.2
Kategoria e peshës:
I lehtë (deri në 89g), E lehtë (deri në 89g)
Kodi i prodhuesit:
910-005854
Kodi:
910-005854
Koha e reagimit [ms]:
1
Lidhës:
USB
Lidhje:
Me tela
Lojë:
Ndërfaqja:
USB Type-A
Ndjeshmëria maksimale [DPI]:
8000, 8000
Ngjyra e dritës së pasme:
RGB
Ngjyra e pasme:
RGB
Numri i butonëve:
6
Përcaktimi:
Lojra
Pesha [g]:
85
Prodhuesi:
Logitech, Logitech
Rrota:
Mekanike, Mekanike
Senzor i lëvizjes:
Optik, Optik
Sinkronizim të RGB:
Logitech Lightsync, Logitech Lightsync
Taste të personalizueshëm:
Thellësia [mm]:
116,6
Trashësia [mm]:
116.6
Ueb-i i prodhuesit:
Logitech.com
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
5099206089822
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Maus Logitech G102 Lightsync, vjollcë
47.40 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo