1 / 8
Foto e Maus Logitech G300s, gaming, i zi
Foto e Maus Logitech G300s, gaming, i zi
Foto e Maus Logitech G300s, gaming, i zi
Foto e Maus Logitech G300s, gaming, i zi
Foto e Maus Logitech G300s, gaming, i zi
Foto e Maus Logitech G300s, gaming, i zi
Foto e Maus Logitech G300s, gaming, i zi
Foto e Maus Logitech G300s, gaming, i zi

Maus Logitech G300s, gaming, i zi

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
59.82 €
50.67 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 42.22 €
Ju kurseni 9.16 €
-16%

Vetëm edhe 1
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Tiranë
04 qershor 2024 - 05 qershor 2024
Shqipëri, të tjera
05 qershor 2024 - 06 qershor 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Mausi për lojëra nga Logitech vjen me një dizajn special për lojtarët. Shijoni lojërat me mausin elegant G300s, i cili iu lejon ta ç'armatosni kundërshtarin. Mausi ka nëntë butona të programueshëm, dhe me shkarkimin e Logitech Gaming Software, ju mund të rregulloni makrot dhe komandat për secilën lojë. Falë materialit kualitativ, mausi është shumë i qëndrueshëm. . Ju gjithashtu mund ta rregulloni dritën sipas profileve të ndryshme. Drita ka shtatë ngjyra të cilat iu tregojnë se cili profil është aktiv.
Kodi i prodhuesit:
910-004345
Lansuar:
17 Janar 2015
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Teknologjia:
USB
Pesha [g]:
109
Koha e reagimit [ms]:
1
Lidhësit:
USB
Senzor i lëvizjes:
Optik
Numri i butonëve:
9
Gjerësia [mm]:
72
Ergonomia:
Universal
Lëvizje mekanike:
Lojë:
Kategoria e peshës:
Mesatar
Rrota:
Mekanike
Ndjeshmëria maksimale [DPI]:
2500
Prodhuesi:
Logitech
Ueb-i i prodhuesit:
Logitech.com
Lartësia [mm]:
113
Trashësia [mm]:
40
Gjatësia e kabllos [m]:
2
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
5099206053830
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Maus Logitech G300s, gaming, i zi
50.67 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo