1 / 4
E shitur
Foto e Maus Logitech M110 Silent, i kuq
Foto e Maus Logitech M110 Silent, i kuq
Foto e Maus Logitech M110 Silent, i kuq
Foto e Maus Logitech M110 Silent, i kuq

Maus Logitech M110 Silent, i kuq

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
33.74 €
29.76 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 24.80 €
Ju kurseni 3.98 €
-12%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar

Ky maus elegant, gjithashtu i përshtatshëm për përdorim celular, sigurisht që mund të jetë një ndihmës i mirë në rrugë, në zyrë ose duke luajtur lojëra. Rrota lëvizëse e vazhdueshme kontribuon në funksionimin e heshtur.

Me të njëjtën përgjigje klikimi dhe më shumë se 90% ulje të tingullit të klikimeve, ju do të gëzoni kontroll të qetë që ju dhe kolegët tuaj do ta vlerësoni. Përveç kësaj, mausi ka një sipërfaqe rrëshqitëse, e cila është bërë nga një material me cilësi të lartë, dhe një rrotë gome për lëvizje të heshtur dhe scrolling.

Logitech përdor për sensorin optik të punës me një rezolucion prej 1000 dpi dhe ka të njëjtën përgjigje kur klikoni pa tingull të klikuar. Lehtë për tu vendosur dhe përdorur, i dizenjuar për të dy duart, më mirë sesa trackpad, lidhje USB, gjatësi e kabllos 180 cm, dizajn i kuq.

Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
EAN:
5099206080515
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Maus Logitech M110 Silent, i kuq
29.76 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo