1 / 4
Foto e Maus Marvo M508, i zi
Foto e Maus Marvo M508, i zi
Foto e Maus Marvo M508, i zi
Foto e Maus Marvo M508, i zi

Maus Marvo M508, i zi

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
27.77 €
21.80 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 18.17 €
Ju kurseni 5.97 €
-22%

Vetëm edhe 7
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Tiranë
04 qershor 2024 - 05 qershor 2024
Shqipëri, të tjera
05 qershor 2024 - 06 qershor 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Zbuloni botën e lojërave kompjuterike me Marvo M4508. Ju sjell një sensor optik të shkëlqyeshëm që siguron rezolucion të rregullueshëm - deri në 3200 DPI. Përveç kësaj, pasi të instaloni një aplikacion, ju keni një mundësi unike për të programuar mausin në preferencat tuaja personale. Shijoni një fund të veçantë. Ai plotësohet nga një sistem ndriçimi i ylbertë me efekte speciale. Një avantazh i madh është edhe mundësia e ndryshimit të shpejtë të ndjeshmërisë, në 4 hapa, falë butonave ndihmës, të cilët gjenden nën rrotën e lëvizjes. Falë formës së tij, mausi është i përshtatshëm për dorën e djathtë, i cili siguron rehati në çdo lojë. Përveç kësaj, switch-at e përdorur për butonat kryesorë sigurojnë qëndrueshmëri deri në 3 milion klikime, duke siguruar një jetë të gjatë. Ky maus ka 6 butona dhe përgjigje 125 Hz. Rezolucioni i rregullueshëm 1200 - 1600 -2400 - 3200 DPI. Gjatësia e kabllos 1.8 m.
Lansuar:
21. 12. 2018
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Lidhësit:
USB
Senzor i lëvizjes:
Optik
Numri i butonëve:
6
Ergonomia:
Për djathtak
Lojë:
Taste të personalizueshëm:
Rrota:
Mekanike
Kabllo me mbështjellje të thurur:
Modeli i senzorit:
Instant 704 IC
Kodi:
M508
Gjerësia mm:
68
Lartësia mm:
41
Trashësia mm:
124
Gjatësia e kabllos m:
1,7
Koha e reagimit ms:
8
Ndjeshmëria maksimale DPI:
3200
Prodhuesi:
Marvo
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
6932391916483
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Maus Marvo M508, i zi
21.80 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo