1 / 2
E shitur
Foto e MausPad Cooler Master MP510 - M
Foto e MausPad Cooler Master MP510 - M

MausPad Cooler Master MP510 - M

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
23.59 €
20.63 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 17.19 €
Ju kurseni 2.96 €
-13%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Pad i cili do t'iu befasojë me një dizajn të hollë dhe shumë të qëndrueshëm. Duke përdorur materiale me cilësi të lartë Cordula, puna juaj me maus do të jetë shumë e saktë. Padi punon në mënyrë të përkryer me të gjithë llojet e mausave, optik dhe me laser. Me një fund anti-rrëshqitës, ajo gjithmonë do të jetë e fiksuar në vend, pavarësisht nga dinamika e punës tuaj. Sipërfaqja e saj është e rezistente ndaj ujit dhe lagështisë. Prandaj, nuk duhet të shqetësoheni për djersën ose pijen e derdhur. Vetitë kryesore: Lëvizje e saktë dhe e lehtë e miut Përpunim i qëndrueshëm Dimensionet 270 × 320 × 3 mm
Lansuar:
1. 12. 2018
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
320
Materiali:
Gomë, tekstil (cohë)
Për t'u përdorur në:
Lojë
Kodi:
MPA-MP510-M
Dizajni:
Zezë
E qepur:
Prodhuesi:
Cooler Master
Ueb-i i prodhuesit:
Coolermaster.com
Lartësia [mm]:
3
Trashësia [mm]:
270
EAN:
4719512069158
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
MausPad Cooler Master MP510 - M
20.63 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo