1 / 1
Foto e Maus Rapoo 7200M, i bardhë

Maus Rapoo 7200M, i bardhë

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
44.69 €
35.73 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 29.78 €
Ju kurseni 8.96 €
-21%

Vetëm edhe 1
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Tiranë
04 qershor 2024 - 05 qershor 2024
Shqipëri, të tjera
05 qershor 2024 - 06 qershor 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Me funksionimin e lehtë, dimensionet kompakte dhe lidhjen e besueshme me valë, Rapoo 7200M është shoqëruesi ideal për laptopin tuaj me dizajnin e saj. Për të kontrolluar lehtë miun Rapoo 7200M ka një total prej 5 butonash dhe rrota klasike. Mausi ofron një sensor optik me rezolucion të lartë që siguron lëvizje shumë të qetë dhe të saktë. Ndryshimi inteligjent midis Bluetooth 3.0, 4.0 dhe 2.4G siguron lidhje të qëndrueshme me valë. Ju ende mund të përdorni miun, pavarësisht nga mungesa e porteve USB ose humbja e marrësit. Vlen të përmendet edhe aftësia për të lidhur deri në 3 pajisje të ndryshme, ndër të cilat mund të lëvizni me lehtësi. Jeta e baterisë deri në 9 muaj.
Lansuar:
7. 12. 2018
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Lidhësit:
USB
Teknologji Wireless:
Bluetooth, radio frequencë
Senzor i lëvizjes:
Optik
Numri i butonëve:
6
Ergonomia:
Për djathtak
Rrota:
Mekanike
Kodi:
6940056180438
Prodhuesi:
Rapoo
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
6940056180438
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Maus Rapoo 7200M, i bardhë
35.73 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo