1 / 5
Foto e Maus wireless Rapoo M100 Silent, i hirtë
Foto e Maus wireless Rapoo M100 Silent, i hirtë
Foto e Maus wireless Rapoo M100 Silent, i hirtë
Foto e Maus wireless Rapoo M100 Silent, i hirtë
Foto e Maus wireless Rapoo M100 Silent, i hirtë

Maus wireless Rapoo M100 Silent, i hirtë

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
30.02 €
25.31 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 21.09 €
Ju kurseni 4.70 €
-16%

Vetëm edhe 2
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Tiranë
07 mars 2024 - 08 mars 2024
Shqipëri, të tjera
08 mars 2024 - 09 mars 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Mausi optik wireless impresionon me pamjen e tij moderne, performancën e nivelit të lartë dhe përgjigjen e shpejtë. Lidhja e mausit është wireless dhe mund të kaloni midis Bluetooth ose 2.4 GHz. Senzori optik i ndjeshëm ofron ndjeshmëri deri në 1000 dpi, përgjigje të lartë dhe saktësi të shkëlqyeshme. Mausi është i pajisur me 3 butona të përshtatshëm dhe një rrotë mekanike. Ndërrimi i mençur ndërmjet Bluetooth 3.0, 4.0 dhe 2.4G siguron një transmetim të qëndrueshëm wireless. Ende mund të përdorni mausin pavarësisht mungesës së portit USB ose humbjes së marrësit. M100 lidhet në mënyrë të mençur me pajisjet e punës. Në të njëjtën kohë, ai lidhet me deri në 3 pajisje dhe ndërron lehtësisht ndërmjet tyre. Thjeshton përdorimin kompleks të ndër-platformës dhe plotëson kërkesat e kryerjes së shumë detyrave.
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Teknologji Wireless:
Bluetooth, radio frequencë
Senzor i lëvizjes:
Optik
Numri i butonëve:
3
Lloji i baterisë:
AA
Kategoria e peshës:
E lehtë (deri në 89g)
Rrota:
Katër-drejtimshe
Kodi:
6940056181992
Besueshmëria:
100 %
Ndjeshmëria maksimale DPI:
1000
Pesha g:
55
Lansuar më:
29. 10. 2019
Shtypje të pazhurmëshme:
Vendi i prodhimit:
Kina
EAN:
6940056181992
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Maus wireless Rapoo M100 Silent, i hirtë
25.31 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo