1 / 1
Foto e Mauspad Connect IT NEO, L

Mauspad Connect IT NEO, L

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
25.78 €
23.79 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 19.82 €
Ju kurseni 1.99 €
-8%

Vetëm edhe 2
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Tiranë
04 qershor 2024 - 05 qershor 2024
Shqipëri, të tjera
05 qershor 2024 - 06 qershor 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar

Ky mauspad është i dizajnuar për përdorim amator dhe profesional. Ka sipërfaqe të butë dhe të rehatshme dhe ju ofron mjaftueshëm hapësirë për të lëvizur me përmasa 886 x 245 dhe trashësi 3 mm. Pjesa poshtë tij përbëhet nga goma e parrëshqitshme. Është i qëndrueshëm ndaj ujit dhe papastërtisë. Ka skaje të qepura me cilësi të lartë ashtu që ndriçon në errësirë. Është i përshtatshëm për maus optikë, laserike dhe mekanikë.

Lansuar:
1. 8. 2019
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Materiali:
Gomë, tekstil (cohë)
Për t'u përdorur në:
Lojë
Kodi:
CMP-1180-LG
Dizajni:
Zezë
E qepur:
Për tastierë dhe maus:
Gjerësia mm:
886
Lartësia mm:
3
Trashësia mm:
245
Prodhuesi:
CONNECT IT
Ueb-i i prodhuesit:
Connectit-europe.com
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
8595610625450
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Mauspad Connect IT NEO, L
23.79 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo