1 / 8
E shitur
Foto e Mbajtës monitori Stell SOS 1710
Foto e Mbajtës monitori Stell SOS 1710
Foto e Mbajtës monitori Stell SOS 1710
Foto e Mbajtës monitori Stell SOS 1710
Foto e Mbajtës monitori Stell SOS 1710
Foto e Mbajtës monitori Stell SOS 1710
Foto e Mbajtës monitori Stell SOS 1710
Foto e Mbajtës monitori Stell SOS 1710

Mbajtës monitori Stell SOS 1710

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
88.29 €
37.73 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 31.44 €
Ju kurseni 50.57 €
-58%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar

Ky mbajtës monitori përshtatet në mënyrë të përsosur me shtëpinë ose zyrën tuaj. Mund të rregullohet sipas dëshirës apo nevojës tuaj në kënd 45 ° dhe +/- 90 ° falë sistemit fleksibil unik duke ofruar kështu kënde optimale vështrimi. Është i dizajnuar për monitorë me përmasa 13'' - 32''. Mbështet VESA 75 x 75 dhe 100 x 100. Përbëhet nga materiali i aluminit dhe çelikut dhe ka kapacitet mbajtës deri në 7 kg.

Lansuar:
22. 6. 2019
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Univerzale
I përdorshëm me markat:
Univerzale
Kapaciteti maksimal [kg]:
7
Diagonalja maksimale e ekranit [inç]:
32
Diagonalja minimale e ekranit [inç]:
13
VESA [mm x mm]:
75 x 75, 100 x 100, 200 x 100, 200 x 200, 300 x 300, 400 x 200, 400 x 400
Lëvizshme:
Rrotullimi:
E rrotullueshme:
Kodi:
45014681
Prodhuesi:
Stell
Mbajtëse për:
Monitor, TV
Lloji i mbajtësit:
Tavolinë
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
8590669274895
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Mbajtës monitori Stell SOS 1710
37.73 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo