1 / 2
Foto e Mbajtëse plasterboard Nedis për TV 23-55 ", e zezë
Foto e Mbajtëse plasterboard Nedis për TV 23-55 ", e zezë

Mbajtëse plasterboard Nedis për TV 23-55 ", e zezë

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
45.30 €
35.43 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 29.53 €
Ju kurseni 9.87 €
-22%

Më shumë se 10 artikuj
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Tiranë
30 prill 2024 - 01 maj 2024
Shqipëri, të tjera
01 maj 2024 - 02 maj 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar

Mbajtës praktik dhe në të njëjtën kohë shumë elegant në mur, për TV me madhësi 23 "deri 55" me mbështetje standarde VESA: 75 × 75, 100 × 100, 100 × 200, 200 × 100, 200 × 200, 300 300, 300 × 400, 400 × 300, 400 × 400. Ju thjesht lidhni kllapa në mur me të gjitha aksesorët që gjeni në paketim. Ju e mbyllni televizorin me një diagonale maksimale nga 23 në 55 " dhe gjithçka është gati. Është krijuar posaçërisht për lloje të ndryshme të kartonit të gipsit dhe pllakave të gipsit. Distanca nga muri është 28 mm. Karakterizohet nga instalimi i lehtë, do të gjeni gjithçka që ju nevojitet në paketim.

Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Ngjyra:
Zezë
Largësia maksimale prej murit [cm]:
2.8
Kapaciteti maksimal [kg]:
35
Mbajtëse për:
TV
Lloji i mbajtëses:
Për mur
Uebfaqja e prodhuesit:
nedis.com
Standard VESA [mm]:
75 × 75, 100 × 100, 100 × 200, 200 × 100, 200 × 200, 300 × 300, 300 × 400, 400 × 300, 400 × 400
EAN:
5412810320530
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Mbajtëse plasterboard Nedis për TV 23-55 ", e zezë
35.43 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo