1 / 8
E shitur
Foto e Mbajtëse e celularit YENKEE YBM B0155 2XL
Foto e Mbajtëse e celularit YENKEE YBM B0155 2XL
Foto e Mbajtëse e celularit YENKEE YBM B0155 2XL
Foto e Mbajtëse e celularit YENKEE YBM B0155 2XL
Foto e Mbajtëse e celularit YENKEE YBM B0155 2XL
Foto e Mbajtëse e celularit YENKEE YBM B0155 2XL
Foto e Mbajtëse e celularit YENKEE YBM B0155 2XL
Foto e Mbajtëse e celularit YENKEE YBM B0155 2XL

Mbajtëse e celularit YENKEE YBM B0155 2XL

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
30.27 €
24.79 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 20.66 €
Ju kurseni 5.48 €
-18%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Mbajtësi i telefonit YENKEE YBM B0155 2XL është një mbrojtës dhe mbajtës i përshtatshëm biçikletash që mban telefonin tuaj celular dhe pajisje të tjera të vogla mjaft sigurtë. Ky mbajtës vjen me ekran me prekje shumë të ndjeshme që ju lejon të përdorni telefonin tuaj gjatë ngasjes. Mbrojtësi është bërë me cilësi të lartë dhe materiale të ngurta dhe mbron telefonin tuaj celular nga pluhuri, gërvishtjet dhe uji.
Lansuar:
31. 1. 2019
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
30014732
Prodhuesi:
YENKEE
Mbajtëse për:
Celularë
Lloji i mbajtësit:
Për biçikletë
EAN:
8590669199525
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Mbajtëse e celularit YENKEE YBM B0155 2XL
24.79 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo