1 / 5
E shitur
Foto e Mbajtëse për celular YENKEE YBM W510BK
Foto e Mbajtëse për celular YENKEE YBM W510BK
Foto e Mbajtëse për celular YENKEE YBM W510BK
Foto e Mbajtëse për celular YENKEE YBM W510BK
Foto e Mbajtëse për celular YENKEE YBM W510BK

Mbajtëse për celular YENKEE YBM W510BK

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
14.49 €
11.20 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 9.33 €
Ju kurseni 3.29 €
-23%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar

Nëse ju jeni adhurues i aktiviteteve të sportit, atëherë ju duhet të jeni i pajisur me elementet që ju nevojiten. Kjo pajisje shërben për mbajtjen e telefonit në të, kështu që ju gjithmonë do ta shihni atë. Aty gjendet edhe një xhep që mbyllet në pjesën anësore, i cili shërben për mbajtjen e aksesorëve dhe pajisjeve tjera të vogla. Mbajtësja është e krijuar nga material i fortë i cili i siguron jetëgjatësi të madhe si dhe rehati maksimale. Dizajn funksional dhe tërheqës. Sipërfaqe reflektuese. Përdorim universal. Maksimumi i lartësisë së telefonit 160mm. Maksimumi i gjerësisë së telefonit 80mm.

Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Dizajnuar për:
Celular
Ngjyra:
Zezë
Lloji i mbështjellëses:
Sport
Data e lansimit:
31. 1. 2019
Materiali:
Lycra, TPU
Besueshmëria:
100 %
EAN:
8590669247998
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Mbajtëse për celular YENKEE YBM W510BK
11.20 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo