1 / 8
Foto e Mbajtëse GoGen për TV 32 - 65", e fiksuar, e zezë
Foto e Mbajtëse GoGen për TV 32 - 65", e fiksuar, e zezë
Foto e Mbajtëse GoGen për TV 32 - 65", e fiksuar, e zezë
Foto e Mbajtëse GoGen për TV 32 - 65", e fiksuar, e zezë
Foto e Mbajtëse GoGen për TV 32 - 65", e fiksuar, e zezë
Foto e Mbajtëse GoGen për TV 32 - 65", e fiksuar, e zezë
Foto e Mbajtëse GoGen për TV 32 - 65", e fiksuar, e zezë
Foto e Mbajtëse GoGen për TV 32 - 65", e fiksuar, e zezë

Mbajtëse GoGen për TV 32 - 65", e fiksuar, e zezë

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
35.53 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 29.61 €

Vetëm edhe 1
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Tiranë
29 prill 2024 - 30 prill 2024
Shqipëri, të tjera
29 prill 2024 - 30 prill 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar

Mbajtëse muri për televizor OLED dhe LED me një diagonale ekrani nga 32 " deri në 65 ". Montohet lehtë, plus gjithçka që ju nevojitet mund të gjeni në paketim. Ekrani do të gjindet 22 mm larg murit. Mbajtësja është e pajtueshme me VESA 100x100, 100x150, 150x100, 150x150, 100x200, 200x100, 200x200, 300x200, 400x200.

Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Ngjyra:
Zezë
Kapaciteti maksimal [kg]:
30
Largësia maksimale prej murit [cm]:
2.2
Mbajtëse për:
TV
Lloji i mbajtëses:
Për mur
Standard VESA [mm]:
100x100, 100x150, 150x100, 150x150, 100x200, 200x100, 200x200, 300x200, 400x200
EAN:
8590393302673
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Mbajtëse GoGen për TV 32 - 65", e fiksuar, e zezë
35.53 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo