1 / 6
E shitur
Foto e Mbajtëse monitori Nedis, mutifunksionale, 4xUSB 3.0, e zezë
Foto e Mbajtëse monitori Nedis, mutifunksionale, 4xUSB 3.0, e zezë
Foto e Mbajtëse monitori Nedis, mutifunksionale, 4xUSB 3.0, e zezë
Foto e Mbajtëse monitori Nedis, mutifunksionale, 4xUSB 3.0, e zezë
Foto e Mbajtëse monitori Nedis, mutifunksionale, 4xUSB 3.0, e zezë
Foto e Mbajtëse monitori Nedis, mutifunksionale, 4xUSB 3.0, e zezë

Mbajtëse monitori Nedis, mutifunksionale, 4xUSB 3.0, e zezë

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
108.64 €
91.51 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 76.26 €
Ju kurseni 17.13 €
-16%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Mbajtësja ergonomike nën monitor ngrit ekranin në nivelin e syve, duke lehtësuar tensionin e muskujve në shpatulla dhe qafë. Është bërë nga një aliazh alumini dhe plastika për forcën maksimale dhe falë modelit të saj praktik do të kursejë hapësirë në tavolinën tuaj. Hubi i integruar me 4 porte USB 3.0 lejon lidhjen e lehtë të pajisjeve të tilla si një printer, tastierë ose hard disk i jashtëm. Mbajtësja është krijuar për një monitor me peshë maksimale 18 kg dhe siguron hapësirë për ruajtjen e tastierës. Përmasat e saj janë: 6.5 x 52 x 21 cm.
Lansuar:
8. 9. 2020
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Univerzale
I përdorshëm me markat:
Univerzale
Kodi:
ERGOMFSU3400BK
Gjerësia mm:
520
Lartësia mm:
65
Trashësia mm:
210
Kapaciteti maksimal kg:
18
Prodhuesi:
Nedis
Ueb-i i prodhuesit:
Nedis.com
Ngjyra:
Zezë
Mbajtëse për:
Monitor
Lloji i mbajtësit:
Mbajtëse
EAN:
5412810304448
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Mbajtëse monitori Nedis, mutifunksionale, 4xUSB 3.0, e zezë
91.51 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo