1 / 1
Foto e Mbajtëse Meliconi 580454 FlatStyle ETR100 për TV, e zezë

Mbajtëse Meliconi 580454 FlatStyle ETR100 për TV, e zezë

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
27.77 €
24.79 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 20.65 €
Ju kurseni 2.99 €
-11%

Vetëm edhe 3
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Tiranë
04 qershor 2024 - 05 qershor 2024
Shqipëri, të tjera
05 qershor 2024 - 06 qershor 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar

Kjo mbajtëse është zgjidhja e duhur për televizorë 14'' - 25''. Ka kapacitet mbajtës 20 kg dhe mund të kapet në murin e shtëpisë, zyrës apo kudo ku keni nevojë. Ka hapësirë të lirë përfundi saj që mund të shfrytëzohet për gjëra tjera. Mund të përkulet në kënd +/- 25 °.

Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti maksimal [kg]:
20
Largësia maksimale prej murit [cm]:
8.6
Mbajtëse për:
TV
Lloji i mbajtëses:
Për mur
Uebfaqja e prodhuesit:
meliconi.com
Data e lansimit:
5. 12. 2019
EAN:
8006023283873
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Mbajtëse Meliconi 580454 FlatStyle ETR100 për TV, e zezë
24.79 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo