1 / 1
Foto e Mbështjellës OEM për RJ45, i gjelbër

Mbështjellës OEM për RJ45, i gjelbër

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
2.49 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 2.07 €

Më shumë se 10 artikuj
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Tiranë
04 qershor 2024 - 05 qershor 2024
Shqipëri, të tjera
05 qershor 2024 - 06 qershor 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Rrjetat Ethernet janë llojet më të përdorura në rrjetat kompjuterike. Ato përdorin teknologji të ndryshme të transmetimit, por më të përhapurat janë ato që përdorin format e kabllove UTP. Këtë lloj lidhjeje nuk e gjejmë vetëm në qendra kompjuterike, në biznese apo shtëpi por çdo kund ku lidhim dy apo më shumë kompjuter. Ky mbështjellës është i dizajnuar për lidhësin RJ45. E mbron lidhësin në mënyrë të përkryer dhe vjen në ngjyrë të gjelbër.
Lansuar:
10 Maj 2011
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Prodhuesi:
OEM
EAN:
8592220001391
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Mbështjellës OEM për RJ45, i gjelbër
2.49 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo