1 / 2
E shitur
Foto e Mbrojtëse Dell Premier Sleeve për laptop 15", lëkurë, e zezë
Foto e Mbrojtëse Dell Premier Sleeve për laptop 15", lëkurë, e zezë

Mbrojtëse Dell Premier Sleeve për laptop 15", lëkurë, e zezë

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
106.21 €
94.46 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 78.72 €
Ju kurseni 11.75 €
-12%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Dell Premier Sleeve është një mbrojtëse me cilësi të lartë e dizajnuar për laptop Dell XPS 15 9500 dhe Precision 5550. Ajo shfaq një dizajn modern elegant dhe përdorimin e materialeve të lehta dhe të qëndrueshme. Do të bëhet një aksesor i domosdoshëm për laptopin tuaj. Veshja e brendshme prej mikrofibre të butë e mbron atë nga gërvishtjet dhe gërryerjet, dhe mbyllja magnetike siguron mbajtjen e sigurtë.
Lansuar:
3. 6. 2020
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Lloji i baterisë:
Mbështjellëse
Dizajnuar për:
Laptop
Materiali:
Kuže
Dimensionet e jashtme:
407 x 275 x 15
Kodi:
460-BDBW
Pesha kg:
0,46
Madhësia maksimale e laptopit inç:
17
Prodhuesi:
Dell
Ngjyra:
Zezë
EAN:
5397184356913
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Mbrojtëse Dell Premier Sleeve për laptop 15", lëkurë, e zezë
94.46 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo