1 / 7
E shitur
Foto e Mbrojtëse Samsung Clear Standing për Samsung Galaxy S21, transparente
Foto e Mbrojtëse Samsung Clear Standing për Samsung Galaxy S21, transparente
Foto e Mbrojtëse Samsung Clear Standing për Samsung Galaxy S21, transparente
Foto e Mbrojtëse Samsung Clear Standing për Samsung Galaxy S21, transparente
Foto e Mbrojtëse Samsung Clear Standing për Samsung Galaxy S21, transparente
Foto e Mbrojtëse Samsung Clear Standing për Samsung Galaxy S21, transparente
Foto e Mbrojtëse Samsung Clear Standing për Samsung Galaxy S21, transparente

Mbrojtëse Samsung Clear Standing për Samsung Galaxy S21, transparente

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
32.84 €
27.19 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 22.66 €
Ju kurseni 5.65 €
-18%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Kjo mbrojtëse është e dizajnuar posaçërisht për celularët Samsung Galaxy S21. Mbron nga goditjet, plasaritjet dhe gërvishtjet pa e penguar çasjen në butona dhe konektorë. Për më tepër mundeni edhe ta mbështesni kur dëshironi të shikoni video. Është transparente.
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Samsung Galaxy S21
Dizajnuar për:
Celular
I përdorshëm me markat:
Samsung
Kodi:
EF-JG991CTEGWW
Besueshmëria:
100 %
Lansuar:
14. 1. 2021
Prodhuesi:
Samsung
Ueb-i i prodhuesit:
Samsung.cz
Ngjyra:
Tejdukshëm
Lloji i mbështjellësit:
Mbështjellëse e prapme
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Mbrojtëse Samsung Clear Standing për Samsung Galaxy S21, transparente
27.19 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo