1 / 2
Foto e Mbrojtëse Spigen Rugged Armor për Xiaomi Mi 10T/Pro, e zezë
Foto e Mbrojtëse Spigen Rugged Armor për Xiaomi Mi 10T/Pro, e zezë

Mbrojtëse Spigen Rugged Armor për Xiaomi Mi 10T/Pro, e zezë

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
38.72 €
28.77 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 23.97 €
Ju kurseni 9.95 €
-26%

Vetëm edhe 3
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Tiranë
04 qershor 2024 - 05 qershor 2024
Shqipëri, të tjera
05 qershor 2024 - 06 qershor 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Mbrojtësja shkëlqen në dizajnin e saj dhe i siguron celularit tuaj mbrojtjen e nevojshme kundër rënies, gërvishtjeve dhe konsumimit të përditshëm. Duke përdorur teknologjinë Air Cushion dhe duke rritur shtresën e mbulesës rreth kamerës dhe ekranit, prodhuesi thekson sigurinë e zonave të ndjeshme të pajisjes. Punimi i kujdesshëm lë qasje të lehtë te kontrollet dhe lidhësit e nevojshëm, trajtimi i celularit është i përshtatshëm dhe i shpejtë.
Dizajnuar për:
Celular
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit, 1 vit
I përdorshëm me:
Xiaomi Mi 10T, Xiaomi Mi 10T Pro
I përdorshëm me markat:
Xiaomi
Kodi i prodhuesit:
ACS02161
Kodi:
ACS02161
Lansuar:
21. 12. 2020
Lloji i mbështjellësit:
Mbulesa e pasme, Kopertina e pasme
Materiali:
TPU
Ngjyra:
Zezë, Zezë
Përputhshmëria:
Xiaomi Mi 10T, Xiaomi Mi 10T Pro
Prodhuesi:
Spigen, Spigen
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
8809756640339
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Mbrojtëse Spigen Rugged Armor për Xiaomi Mi 10T/Pro, e zezë
28.77 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo