1 / 5
E shitur
Foto e Mbrojtëse sportive Forever për celular 6.2 ", e zezë
Foto e Mbrojtëse sportive Forever për celular 6.2 ", e zezë
Foto e Mbrojtëse sportive Forever për celular 6.2 ", e zezë
Foto e Mbrojtëse sportive Forever për celular 6.2 ", e zezë
Foto e Mbrojtëse sportive Forever për celular 6.2 ", e zezë

Mbrojtëse sportive Forever për celular 6.2 ", e zezë

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
22.66 €
17.71 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 14.76 €
Ju kurseni 4.95 €
-22%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
A ju pëlqen të luani sporte me muzikë apo jeni një turist aktiv që pëlqen të ndërmarrë ekspedita "lehtë", nëse është e mundur vetëm me një celular? Sido që të jetë, për këto arsye kjo mbrojtëse e celularit që lidhet për bel nga Forever është këtu. Mbrojtësja në bel mund të mbajnë një celular me një madhësi deri në 6.2 ", të cilin mund ta kontrolloni lehtësisht direkt në mbrojtëses falë pjesës së përparme transparente me zbulimin e prekjes. Mbrojtësja ka edhe hapësirë për kufje dhe shirit të rregullueshëm. Përveç kësaj, ju mund ta mbani mbrojtësen edhe në një pozicion diagonal në krah.
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Univerzale
Dizajnuar për:
Celular
I përdorshëm me markat:
Univerzale
Diagonalja maksimale e ekranit inç:
6,2
Lansuar:
1. 3. 2021
Prodhuesi:
Forever
Ngjyra:
Zezë
Lloji i mbështjellësit:
Sportovní
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Mbrojtëse sportive Forever për celular 6.2 ", e zezë
17.71 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo