1 / 1
Foto e Karikues Patona Dual USB Quick për Nikon EN-EL20

Karikues Patona Dual USB Quick për Nikon EN-EL20

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
32.84 €
30.96 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 25.80 €
Ju kurseni 1.88 €
-6%

Vetëm edhe 5
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Tiranë
14 dhjetor 2023 - 15 dhjetor 2023
Shqipëri, të tjera
15 dhjetor 2023 - 16 dhjetor 2023
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Karikuesit Patona prodhohen sipas standardeve më të larta evropiane dhe janë jashtëzakonisht të qëndrueshëm. Ky model është i pajisur me një LED praktik që tregon statusin e baterisë. Tensioni hyrës është DC 5 V / 2.1 A dhe voltazhi i prodhimit është DC 8.4 V. Ky karikues është në përputhje me bateritë Nikon ENEL20, EN-EL20, EN-EL20a, ENEL20a.
Dizajnuar për:
Fotoaparat digjital
Për makinë:
Jo
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
EAN:
4055655124089
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Karikues Patona Dual USB Quick për Nikon EN-EL20
30.96 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo