1 / 1
E shitur
Foto e Memorie Crucial 16GB DDR4 2666 SO-DIMM

Memorie Crucial 16GB DDR4 2666 SO-DIMM

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
97.45 €
82.52 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 68.77 €
Ju kurseni 14.93 €
-16%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Krijuar për të ndihmuar sistemin tuaj të funksionojë më shpejt dhe më mirë, Crucial Notebook Memory është një nga mënyrat më të lehta dhe më të përballueshme për të përmirësuar performancën e laptopit tuaj. Ngarko programet më shpejt, hap me lehtësi aplikacione me intensitet të lartë të performancës dhe zgjero aftësinë e laptopit tuaj për të kryer disa detyra njëkohësisht. Kjo është një memorie DDR4 SO-DIMM e krijuar për laptop me frekuencë 2666 MHz dhe kapacitet 16 GB. Koha e saj është CL19 dhe funksionon në një tension prej 1.2 V.
Prodhuesi:
Crucial, Crucial
Konfigurimi i memories:
1 x 16GB
Konfigurimi i memories/kujtesës:
1 x 16GB
Ftohës:
Pa ftohës
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit, 1 vit
Profili i lartësisë:
I ulët
Voltazhi maksimal operues [V]:
1.2
Frekuenca operuese [MHz]:
2666, 2050
Kodi:
CT16G4SFRA266
Ftohja:
pa ftohës
Kapaciteti i RAM [GB]:
16
Përdorimi i memories/kujtesës:
Për laptopët
Kodi i prodhuesit:
CT16G4SFRA266
Lloji i memories:
DDR4 SO-DIMM, DDR4 SO-DIMM
Numri i moduleve RAM:
1
Ueb-i i prodhuesit:
Crucial.com
Voltazhi operues [V]:
1.2
Lartësia e profilit:
Ulët
Latenca CAS [CL]:
19
Drita e pasme:
Jo, Jo
Karakteristikat e veçanta të kujtesës:
Unbuffered
Veçori të memories:
Unbuffered
E dedikuar për:
Për laptop
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
6495289035630
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Memorie Crucial 16GB DDR4 2666 SO-DIMM
82.52 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo