1 / 1
Foto e Memorie Dell, 8GB DDR4, 3200MHz për serverë

Memorie Dell, 8GB DDR4, 3200MHz për serverë

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
127.11 €
102.43 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 85.36 €
Ju kurseni 24.69 €
-20%

Vetëm edhe 2
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Tiranë
06 qershor 2024 - 07 qershor 2024
Shqipëri, të tjera
07 qershor 2024 - 08 qershor 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Përmirësoni performancën e sistemit Dell duke përditësuar memorien tuaj me një modul të ndërtuar, testuar dhe të personalizuar për pajisjen tuaj. Ky është RAM UDIMM tip DDR4 me një frekuencë prej 3200 MHz dhe një kapacitet prej 8 gigabajt. Memoria përputhet me pajisje Dell: Gaming Desktop (5000); Inspiron 3881 MT; Optiplex 3080 MT, 3080 SFF, 5080 MT, 5080 SFF, 7080 MT, 7080 SFF; Precision Workstation 3440 SFF, 3440 XE, 3640 Tower, 3640XE Tower; Vostro 3681 SFF, 3888 MT; XPS 8940.
E dedikuar për:
Për server
Ftohës:
Pa ftohës
Lansuar:
7. 10. 2020
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Dell Inspiron 3881 MT, Dell OptiPlex 3080 MT, Dell OptiPlex 3080 SFF, Dell OptiPlex 5080 MT, Dell OptiPlex 5080 SFF, Dell OptiPlex 7080 MT, Dell OptiPlex 7080 SFF, Dell Precision Workstation 3440 SFF,
I përdorshëm me markat:
Dell
Drita e pasme:
Jo
Lartësia e profilit:
Ulët
Kodi:
AB120718
Veçori të memories:
Single rank
Numri i moduleve RAM:
1
Frekuenca operuese MHz:
3200
Tensioni operues V:
1.2
Përshtatja e garantuar :
Tensioni maksimal i operimit [V]:
1.2
Kapaciteti total i memories [GB]:
8
Lloji i memories:
DDR4 DIMM
Konfigurimi i memories:
1 x 8GB
Prodhuesi:
Dell
EAN:
5397184456712
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Memorie Dell, 8GB DDR4, 3200MHz për serverë
102.43 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo