1 / 6
Foto e Memorie Kingston Fury Beast Black 16GB (2x8GB) DDR4 3200 CL16
Foto e Memorie Kingston Fury Beast Black 16GB (2x8GB) DDR4 3200 CL16
Foto e Memorie Kingston Fury Beast Black 16GB (2x8GB) DDR4 3200 CL16
Foto e Memorie Kingston Fury Beast Black 16GB (2x8GB) DDR4 3200 CL16
Foto e Memorie Kingston Fury Beast Black 16GB (2x8GB) DDR4 3200 CL16
Foto e Memorie Kingston Fury Beast Black 16GB (2x8GB) DDR4 3200 CL16

Memorie Kingston Fury Beast Black 16GB (2x8GB) DDR4 3200 CL16

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
69.50 €
61.55 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 51.29 €
Ju kurseni 7.95 €
-11%

Më shumë se 10 artikuj
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Tiranë
18 korrik 2024 - 19 korrik 2024
Shqipëri, të tjera
19 korrik 2024 - 20 korrik 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar

Ky është një modul memorie cilësor i llojit DDR4 nga seria Fury Beast me një kapacitet prej 2x 8 GB, i projektuar për një frekuencë pune prej 3200 MHz. Trajton kohën e memories CL16 në një tension prej 1.35 V. Memoriet nga seria Fury Beast janë të pajisura me një ftohës, me profil të ulët. Ato mbështesin Intel XMP dhe janë të pajtueshme me kompletet AMD Ryzen. Lartësia e modulit të memories është 34.1 mm.

Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Drita e pasme:
Jo
Uebfaqja e prodhuesit:
kingston.com
Frekuenca operuese [MHz]:
3200
Lloji i memories:
DDR4 DIMM
XMP:
Extreme Memory Profile 2.0
Ftohja:
Pasiv
Përdorimi i memories/kujtesës:
Për PC desktop
Konfigurimi i memories:
2 x 8GB
Profili i lartësisë:
I ulët
Data e lansimit:
22. 7. 2021
Kodi i prodhuesit:
KF432C16BBK2/16
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
740617319903
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Memorie Kingston Fury Beast Black 16GB (2x8GB) DDR4 3200 CL16
61.55 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo