1 / 1
E shitur
Foto e Memorie operative Evolveo Zeppelin, 2x2 GB RAM DDR2, 800 MHz, CL6, e artë

Memorie operative Evolveo Zeppelin, 2x2 GB RAM DDR2, 800 MHz, CL6, e artë

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
51.66 €
46.01 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 38.35 €
Ju kurseni 5.65 €
-11%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar

Nëse jeni duke kërkuar memorie të sigurt dhe me cilësi të lartë për kompjuterin tuaj, atëherë kompania Evolveo vjen me zgjidhjen më të mirë për ju. Kjo kompani është një prej kompanive lider të prodhimit dhe furnizimit të moduleve të memorieve. Memoria operative klasike me kapacitet standard 2x2 GB RAM DDR2, operon me frekuencë prej 800 MHz dhe me timing CL6. Pajisja ka ngjyrë të artë.

Shënim! Garanconi i produktit nuk eshtë i vlefshëm nëse memoria stërngarkohet nga procesimi i madh i të dhënave.

E dedikuar për:
Për PC
Latenca CAS [CL]:
6
Ftohës:
Pa ftohës
Kodi i prodhuesit:
2G/800/XK2 EG
Lansuar:
10 Maj 2011
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Lloji i memories:
DDR2
Konfigurimi i memories:
2 x 2GB
Frekuenca operuese [MHz]:
800
Prodhuesi:
Evolveo
EAN:
4715243374295
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Memorie operative Evolveo Zeppelin, 2x2 GB RAM DDR2, 800 MHz, CL6, e artë
46.01 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo