1 / 1
E shitur
Foto e Memorie operative RAM Transcend, 16GB DDR4, 2666 MHz

Memorie operative RAM Transcend, 16GB DDR4, 2666 MHz

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
97.45 €
57.63 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 48.03 €
Ju kurseni 39.82 €
-41%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Kompania Transcend është prodhuesi i mirënjohur i moduleve të memories. Portofoli i saj përfshin lloje të ndryshme të pajisjeve të ruajtjes (disqe flash, SSD, karta të memories) dhe memorie për kompjuterë dhe laptopë. Tani ju sjell memorien U-DIMM. Është një memorIe DDR4 me një frekuencë prej 2666 MHz dhe një kapacitet prej 16 GB. Ajo ofron kohën CL19 dhe tensionin 1.2 V. Është në dizajn Single Ranked x8.
E dedikuar për:
Për Workstation, për desktop PC
Ftohës:
Pa ftohës
Lansuar:
18. 5. 2020
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Drita e pasme:
Jo
Lartësia e profilit:
E ulët
Kodi:
JM2666HLE-16G
Veçori të memories:
Single rank, Unbuffered
Numri i moduleve RAM:
1
Frekuenca operuese MHz:
2 050
Latenca CAS CL:
19
Tensioni operues V:
1.2
Kapaciteti i përgjithshëm i memories GB:
16
Tensioni maksimal i operimit [V]:
1.2
Lloji i memories:
DDR4 DIMM
Konfigurimi i memories:
1 x 16GB
Prodhuesi:
Transcend
EAN:
760557847151
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Memorie operative RAM Transcend, 16GB DDR4, 2666 MHz
57.63 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo