1 / 6
E shitur
Foto e Memorie RAM G.Skill Trident Z Neo 16GB (2x8GB) DDR4 3200
Foto e Memorie RAM G.Skill Trident Z Neo 16GB (2x8GB) DDR4 3200
Foto e Memorie RAM G.Skill Trident Z Neo 16GB (2x8GB) DDR4 3200
Foto e Memorie RAM G.Skill Trident Z Neo 16GB (2x8GB) DDR4 3200
Foto e Memorie RAM G.Skill Trident Z Neo 16GB (2x8GB) DDR4 3200
Foto e Memorie RAM G.Skill Trident Z Neo 16GB (2x8GB) DDR4 3200

Memorie RAM G.Skill Trident Z Neo 16GB (2x8GB) DDR4 3200

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
133.68 €
120.34 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 100.29 €
Ju kurseni 13.34 €
-10%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
E projektuar dhe optimizuar për pajtueshmëri të plotë me procesorët më të fundit të AMD Ryzen 3000 dhe pllakat amë me çipset AMD X570, Trident Z Neo jep një performancë të pakrahasueshme dhe ndriçim të shkëlqyeshëm RGB për çdo PC lojrash ose stacion pune me këta përpunues dhe pllaka amë. Përveç kësaj, ftohësi i kujtesës Trident Z Neo përdor një kontrast elegant të aluminit të furishëm të zi me veshje pluhuri të bardhë, e cila bashkë me ndriçimin RGB ofron një dizajn asimetrik marramendës. Kjo pajisje ofron kapacitet 2x 8 GB, frekuencë 3200 MHz, kohë CL16 dhe tension 1.35 V, si dhe mbështet profile Intel XMP 2.0.
Latenca e testuar:
16-18-18-38
E dedikuar për:
Për PC
Voltazhi maksimal [V]:
1.35
Ftohës:
Pasiv
Lansuar:
15. 10. 2019
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Drita e pasme:
Po (RGB)
Lartësia e profilit:
Lartë
Sinkronizim të RGB:
ASRock RGB Sync, ASUS Aura Sync, GIGABYTE RGB Fusion, MSI Mystic Light Sync
Kodi:
F4-3200C16D-16GTZN
XMP:
Extreme Memory Profile 2.0
Kapaciteti i RAM [GB]:
16
Numri i moduleve RAM:
2
Frekuenca operuese MHz:
3200
Latenca CAS CL:
16
Tensioni operues V:
1.2 / 1.35
Lloji i memories:
DDR4 DIMM
Konfigurimi i memories:
2 x 8GB
Prodhuesi:
G.Skill
EAN:
4713294223289
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Memorie RAM G.Skill Trident Z Neo 16GB (2x8GB) DDR4 3200
120.34 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo