1 / 3
Foto e Memorie RAM G.Skill Trident Z Neo 16GB (2x8GB) DDR4 3200
Foto e Memorie RAM G.Skill Trident Z Neo 16GB (2x8GB) DDR4 3200
Foto e Memorie RAM G.Skill Trident Z Neo 16GB (2x8GB) DDR4 3200

Memorie RAM G.Skill Trident Z Neo 16GB (2x8GB) DDR4 3200

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
164.77 €
120.35 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 100.29 €
Ju kurseni 44.41 €
-27%

Vetëm edhe 1
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Tiranë
14 dhjetor 2023 - 15 dhjetor 2023
Shqipëri, të tjera
15 dhjetor 2023 - 16 dhjetor 2023
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
E projektuar dhe optimizuar për pajtueshmëri të plotë me procesorët më të fundit të AMD Ryzen 3000 dhe pllakat amë me çipset AMD X570, Trident Z Neo jep një performancë të pakrahasueshme dhe ndriçim të shkëlqyeshëm RGB për çdo PC lojrash ose stacion pune me këta përpunues dhe pllaka amë. Përveç kësaj, ftohësi i kujtesës Trident Z Neo përdor një kontrast elegant të aluminit të furishëm të zi me veshje pluhuri të bardhë, e cila bashkë me ndriçimin RGB ofron një dizajn asimetrik marramendës. Kjo pajisje ofron kapacitet 2x 8 GB, frekuencë 3200 MHz, kohë CL16 dhe tension 1.35 V, si dhe mbështet profile Intel XMP 2.0.
Latenca e testuar:
16-18-18-38
E dedikuar për:
Për PC
Voltazhi maksimal [V]:
1.35
Ftohës:
Pasiv
Lansuar:
15. 10. 2019
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Drita e pasme:
Po (RGB)
Lartësia e profilit:
Lartë
Sinkronizim të RGB:
ASRock RGB Sync, ASUS Aura Sync, GIGABYTE RGB Fusion, MSI Mystic Light Sync
Kodi:
F4-3200C16D-16GTZN
XMP:
Extreme Memory Profile 2.0
Kapaciteti i RAM [GB]:
16
Numri i moduleve RAM:
2
Besueshmëria:
100 %
Frekuenca operuese MHz:
3200
Latenca CAS CL:
16
Tensioni operues V:
1.2 / 1.35
Lloji i memories:
DDR4 DIMM
Konfigurimi i memories:
2 x 8GB
Prodhuesi:
G.Skill
EAN:
4713294223289
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Memorie RAM G.Skill Trident Z Neo 16GB (2x8GB) DDR4 3200
120.35 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo