1 / 1
Foto e Memorie RAM Kingston SODIMM DDR3, 4GB, 1.5V, 1600MHz

Memorie RAM Kingston SODIMM DDR3, 4GB, 1.5V, 1600MHz

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
37.55 €
33.78 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 28.15 €
Ju kurseni 3.76 €
-11%

Më shumë se 10 artikuj
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Tiranë
11 mars 2024 - 12 mars 2024
Shqipëri, të tjera
11 mars 2024 - 12 mars 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Kompania Kingston gjithmonë i ka takuar dhe i takon prodhuesve dhe distributorëve udhëheqës të moduleve të memorieve. Duke iu falënderuar kualitetit të lartë dhe besueshmërisë në linjat e modeleve të tyre të përdorur nga shumë prodhues të mirënjohur kompjuterësh dhe të përdorur në testimin e pllakave të reja amë apo kartelave grafike. Tani kjo iu sjell RAM SO-DIMM për laptopë. Ky model është një lloj RAM-i DDR3 me frekuencë 1600MHz dhe kapacitet 4GB i dizajnuar për laptopë. Ka kohë CL11 dhe tension prej 1.5V.
Drita e pasme:
Jo, Jo
E dedikuar për:
Për laptop
Frekuenca operuese [MHz]:
1600
Ftohës:
Pa ftohës
Ftohja:
pa ftohës
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit, 1 vit
Kapaciteti i RAM [GB]:
4
Karakteristikat e veçanta të kujtesës:
Single rank
Kodi i prodhuesit:
KCP316SS8/4
Kodi:
KCP316SS8/4
Konfigurimi i memories:
1 x 4GB
Konfigurimi i memories/kujtesës:
1 x 4GB
Lansuar:
17 Gusht 2016
Lartësia e profilit:
Ulët
Lloji i memories:
DDR3 SO-DIMM
Numri i moduleve RAM:
1
Përdorimi i memories/kujtesës:
Për laptopët
Përqindja e dështimit:
7,50 %
Prodhuesi:
Kingston, Kingston
Profili i lartësisë:
I ulët
Ueb-i i prodhuesit:
Kingston.com
Veçori të memories:
Single rank
Voltazhi maksimal [V]:
1,5
Voltazhi operues [V]:
1,5
EAN:
740617253702
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Memorie RAM Kingston SODIMM DDR3, 4GB, 1.5V, 1600MHz
33.78 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo