1 / 5
Foto e Mikrofon Hama uRage Stream 800 HD Studio, i zi
Foto e Mikrofon Hama uRage Stream 800 HD Studio, i zi
Foto e Mikrofon Hama uRage Stream 800 HD Studio, i zi
Foto e Mikrofon Hama uRage Stream 800 HD Studio, i zi
Foto e Mikrofon Hama uRage Stream 800 HD Studio, i zi

Mikrofon Hama uRage Stream 800 HD Studio, i zi

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
129.92 €
114.04 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 95.04 €
Ju kurseni 15.88 €
-12%

Vetëm edhe 1
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Tiranë
01 korrik 2024 - 02 korrik 2024
Shqipëri, të tjera
01 korrik 2024 - 02 korrik 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Ky është mikrofoni i lojrave i përshtatshëm për regjistrimin e podcast dhe komunikimit online të nivelit të lartë, i cili do të bëjë përshtypje me përpunimin e tij të pastër dhe me cilësi të lartë të zërit nga një profesionist i përshtatshëm. Lidhja e thjeshtë me lidhjen USB dhe prizat garantojnë lidhje të menjëhershme me një kompjuter ose laptop. Ju gjithashtu mund ta rregulloni lehtësisht këndin e mikrofonit në pozicionin ideal për regjistrim dhe falë kabllo USB 2.5 m të gjatë (të shkëputshëm) + me krah të rregullueshëm alumini me cilësi të lartë lejojnë montim të lehtë në tryezë. Poashtu, mikrofoni Studio Hama uRage Stream 800 HD Studio punon menjëherë në çdo PC dhe laptop falë Plug and Play, ka ndjeshmëri -45 dB, dhe përgjigje të frekuencës 30 Hz - 18,000 Hz.
Lansuar:
1. 5. 2020
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
186020
Shtrirja minimale e frekuencës Hz:
20
Shtrirja maksimale e frekuencës kHz:
16
Ndjeshmëri dB - SLP:
-45
Impedancë Ohm:
2200
Prodhuesi:
Hama
EAN:
4047443424594
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Mikrofon Hama uRage Stream 800 HD Studio, i zi
114.04 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo