1 / 1
Foto e Mikrotik RBLHGG-60adkit, 2 copa

Mikrotik RBLHGG-60adkit, 2 copa

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
390.41 €
327.37 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 272.81 €
Ju kurseni 63.05 €
-17%

Më shumë se 10 artikuj
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Tiranë
14 dhjetor 2023 - 15 dhjetor 2023
Shqipëri, të tjera
15 dhjetor 2023 - 16 dhjetor 2023
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
MikroTik ofron një lidhje të qëndrueshme dhe të shpejtë falë gjerësisë së bandës dhe, natyrisht, një standardi të lartë të sigurisë së kriptimit të AES. Njësia ka një ndarës Po të integruar dhe mbështet standardin 802.3af / në, kështu që njësia mund të mundësohet mbi një kabllo UTP deri në 100 m. Poasthu, pajisja posedon tri nënbanda të frekuencës janë të disponueshme: Kanali 1: 58.32 GHz me 42dBi Gain Kanali 2: 60,48 GHz me 42dBi Gain Kanali 3: 62.64 GHz me 42dBi Gain RouterOS Mikrotik mbështet plotësisht rrjetet IPv6
Lansuar:
28. 1. 2020
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Numri i pjesëve:
2
Kodi:
RBLHGG-60adkit
Besueshmëria:
100 %
Shtrirja e frekuencës GHz:
60
E jashtme:
Rritja e fuqisë power gain dBi:
42
Prodhuesi:
Mikrotik
Ueb-i i prodhuesit:
Mikrotik.cz
EAN:
8596201005071
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Mikrotik RBLHGG-60adkit, 2 copa
327.37 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo