Euro
Lek
Euro
Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.
Sipas Relevancës
Sipas Relevancës
Çmimi: ulët në të lartë
Çmimi: të lartë në të ulët
Filtro

Lexues i kartave Gembird SD dhe MMC, USB
6.32 €
Përfshirë TVSH
Lexues karte Icy Box IB-869a
31.70 €
Përfshirë TVSH
Lexuesi i kartave AKASA AK-ICR-14, i zi
36.40 €
Përfshirë TVSH
-9%
Transcend TS-RDP8K
17.43 € 19.14 €
Përfshirë TVSH
-11%
Lexuesi i kartave Axago CRI-X6BB, i zi
6.84 € 7.61 €
Përfshirë TVSH
Lexuesi i kartave Axago ALL-IN-ONE
14.70 €
Përfshirë TVSH
-7%
Lexues karte Defender Ultra USB 2.0
7.52 € 8.03 €
Përfshirë TVSH
-10%
Lexues i kartave AKASA AK-CR-08BK, i zi
34.61 € 38.11 €
Përfshirë TVSH
-9%
Lexues karte Defender Optimus USB 2.0
10.85 € 11.88 €
Përfshirë TVSH
-9%
Lexues kartash Connect It CI-182
10.85 € 11.88 €
Përfshirë TVSH
-9%
Lexues i kartave të brendshme Akasa AK-ICR-07U3
20.94 € 22.99 €
Përfshirë TVSH
-6%
Lexues i kartave AKASA AK-ICR-17, i zi
45.20 € 48.02 €
Përfshirë TVSH
Lexuesi i kartave AKASA AK-ICR-16, i zi
35.72 €
Përfshirë TVSH
Lexues i jashtëm USB AXAGON CRE-SAC
22.73 €
Përfshirë TVSH
-3%
Lexuesi i kartave AKASA AK-HC-08BK, i zi
56.23 € 57.94 €
Përfshirë TVSH
Lexues i kartave AKASA AK-CR-06BK, i zi
34.69 €
Përfshirë TVSH
Lexues kartash Axago CRI-S3, 3.5"
27.69 €
Përfshirë TVSH