1 / 1
E shitur
Foto e Modul i zgjerimit të rrjetit Fibaro Smart Implant, Z-Wave Plus

Modul i zgjerimit të rrjetit Fibaro Smart Implant, Z-Wave Plus

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
82.83 €
77.46 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 64.55 €
Ju kurseni 5.37 €
-6%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Lidhni sensorë binarë, senzorë analog, senzorë të temperaturës DS18B20 ose senzorë të lagështisë dhe temperaturës DHT22 në modulin Fibaro Smart Implant për të raportuar vlerat e matura në njësinë e kontrollit Z-Wave. Ju gjithashtu mund të kontrolloni pajisjen duke mbyllur / hapur kontaktet e daljes në mënyrë të pavarur nga hyrjet. Karakteristikat kryesore: - Përputhshmëria me kontrolluesin e certifikuar Z-Wave ose Z-Wave Plus; - Mbështetja për enkriptimin Z-Wave: S0 me vërtetimin AES-128 dhe S2; - Funksionimi si përsëritës i sinjalit Z-Wave; - Senzori i integruar i temperaturës; - Mbështetja për lidhjen e senzorëve: 6 senzorë DS18B20,1 senzor DHT, 2 senzorë analog me dy tela, 2 senzorë analog me tre tela dhe 2 senzorë binarë.
Lansuar:
15. 5. 2020
Ueb-i i prodhuesit:
Fibaro.com
Fokus:
Spínace relé
Protokol:
Z-Wave
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Prodhuesi:
Fibaro
Kodi:
FIB-FGBS-222
EAN:
5902701701475
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Modul i zgjerimit të rrjetit Fibaro Smart Implant, Z-Wave Plus
77.46 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo