Sipas Relevancës
Sipas Relevancës
Çmimi: ulët në të lartë
Çmimi: të lartë në të ulët
Më të rejat
Zbritjes (%) më të lartë
Filtro
-2%

Modul Ubiquiti SFP+ UACC-CM-RJ45-MG, 10Gbps, RJ-45, 100m

118.47 € 120.35 €
Përfshirë TVSH
-9%

Modul Mikrotik SFP +, 25G, SM, 1270-1330nm, 15km, LC

381.95 € 416.01 €
Përfshirë TVSH
-17%
-20%

Modul TP-LINK TL-SM5310-T

76.13 € 94.76 €
Përfshirë TVSH
-9%
-15%

Modul SFP TP-LINK TL-SM331T

32.84 € 38.49 €
Përfshirë TVSH
-19%

Modul HPE SFP Aruba IOn 1G, LC, SX, 500m, MMF, XCVR

57.31 € 70.10 €
Përfshirë TVSH
-15%

Modul HPE SFP+ Aruba IOn 10G, LC, SR, 300m, MMF, XCVR

108.12 € 126.75 €
Përfshirë TVSH
-33%
-10%
-17%

Modul SPF + Mikrotik 25G, SM, 1310nm, 10km

171.17 € 205.04 €
Përfshirë TVSH
-12%
-5%

Modul HPE Aruba SFP 1G, RJ45, 100m, Cat5e, XCVR

227.62 € 238.92 €
Përfshirë TVSH
-15%
-18%
-9%

Modul Ubiquiti SFP+ Multi-Mode SFP+, 25Gbps, SFP28, 100m

80.83 € 88.36 €
Përfshirë TVSH
-9%

Modul MikroTik SFP QSFP28 100G, SM, 1310nm, 10km

390.41 € 426.17 €
Përfshirë TVSH
-16%

Modul HPE Aruba SFP + 1G, LC, SX, 500m, MMF, XCVR

202.22 € 239.86 €
Përfshirë TVSH
-11%

Modul Miktorik SFP S-58DLC05D, 850 nm, 550 m

31.90 € 35.66 €
Përfshirë TVSH
-9%

Modul Mikrotik QSFP28, 40G, MM, 850nm, 100m

114.71 € 126.00 €
Përfshirë TVSH
-12%
-20%

Modul optik MaxLink SFP+, në përputhje me Cisco

31.90 € 39.43 €
Përfshirë TVSH
-34%