1 / 1
E shitur
Foto e Modul Shelly për furnizimin me energji të elementit HT, i zi

Modul Shelly për furnizimin me energji të elementit HT, i zi

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
18.65 €
16.68 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 13.90 €
Ju kurseni 1.97 €
-11%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Bëni edhe më të lehtë matjen dhe kontrollin e temperaturës dhe lagështisë në shtëpinë tuaj. Stacioni i karikimit Shelly siguron karikimin e vazhdueshëm të sensorit SHELLY-HT-USB-W nga një burim 5 V.
Fokusi:
Sensor nxehtësie
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit, 1 vit
Kodi i prodhuesit:
SHELLY-HT-USB-B
Kodi:
SHELLY-HT-USB-B
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
Shelly, Shelly
Ueb-i i prodhuesit:
Shelly.cloud
EAN:
3809511202227
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Modul Shelly për furnizimin me energji të elementit HT, i zi
16.68 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo